Američka kablovska televizija „Šoutajm“ emitovala je trejler za nastavak kultne serije „Tvin piks“ američkog reditelja Dejvida Linča, preneli su lokalni mediji u SAD.
Nastavak serije od 18 epizoda prikazivaće se na toj televiziji od 21. maja, a prva epizoda će trajati dva sata.
Trejler traje 32 sekunde i na njemu, uz muziku tipičnu za seriju, prikazuju se predeli poznati u ranijim epizodama, kao i lice čuvenog agenta FBI Dejla Kupera, koga igra Kajl Meklahlan.
I zvanično: Nova sezona "Tvin piksa" biće emitovana u maju
Serija je prikazana 1990. i 1991. godine, a zbog velikog uspeha reprizirana je u SAD deset godina kasnije. Posle serije, Linč snimio i film o Tvin piksu pod nazivom Fire, Walk with me!.
Snimljeno je 30 epizoda serije Tvin piksa, koju je američki časopis TV Gajd uvrstio među 25 kultnih serija u svetu.
Radnja serije je smeštena u izmišljenom gradu Tvin piksu u severoistočnom delu američke države Vašington. Serija prati agenta Kupera i istragu smrti popularne srednjoškolke Lore Palmer, koju glumi Šeril Li.
Pročitajte još
Posle teških dana, Branko Kockica dočekao najveću sreću
Branko Milićević Kockica ima važan povod za slavlje
09/04/2025
Saznajte višeIstina je! Novak definitivno završava karijeru, evo i kada
Novak Đoković završava karijeru kada ovo dostigne
09/04/2025
Saznajte višeDobrodošla, dušo moja: Anastasija Ražnatović na sedmom nebu
Sestra Anastasije Ražnatović u centru pažnje
09/04/2025
Saznajte višeInstagram objave Danijele Karić i Nikole Martaća oduševile, srca poigravaju, prelepe vesti
Danijela Karić i Nikola Martać danas su presrećni
09/04/2025
Saznajte višeSunovrat holivudske zvezde Mikija Rurka: Od Oskara do Velikog brata put je kratak
Miki Rurk učesnik rijalitija Veliki brat
09/04/2025
Saznajte više
Komentari (0)