Božić je najradosniji praznik u svakom domu u kom ima dece. Svečana dekoracija, magičan duh i nezaobilazni pokloni čine da najmlađi ne spavaju čitavu noć, ili da ustanu sa prvim zracima sunca.
View this post on Instagram
Ništa drugačija, nisu ni deca iz britanske kraljevske porodice, princ Džordž (5) i princeza Šarlot (3).
View this post on Instagram
Vojvotkinja Kejt je u razgovoru sa novinarima otkrila je da se njeno dvoje starije dece na božićno jutro probudilo vrlo rano jer su sa nestrljenjem očekivali da vide kakve su poklone dobili.
Kraljevska porodica se tradicionalno okuplja u dvorcu na imanju Sandringem za Božić, a jedni drugima poklanjaju poklone koje su zabavni i nisu skupi.
https://www.hellomagazin.rs/moda/stil-poznatih/vratila-se-na-modni-tron-kejt-zasenila-trudnu-megan-foto/
I Džordž i Šarlot su skromni u prazničnim željama, pa je tako maleni princ prošle godine od Deda Mraza zatražio policijski auto.
Slične Vesti
Pročitajte još
Svekar i svekrva Ani Ivanović zadavali velike muke, problem je uticao na sve
Svekar i svekrva Ani Ivanović bili su uvek velika podrška, posebno u jednom
26/04/2025
Saznajte višeNekad su bili par: Da li verujete da je Leontina ovoliko starija od Željka
Leontina i Željko nekad su bili u vezi, ona je starija od njega, evo i koliko
26/04/2025
Saznajte višeAleksa Perović progovorio o ljubavi sa lepom Isidorom: Pomogla mi je...
Aleksa Perović u junu će dobiti treće dete
25/04/2025
Saznajte višeBila je Armanijeva muza i najuspešnija srpska manekenka: Gde je danas Ivana Stanković?
Manekenka Ivana Stanković nekad i sad
25/04/2025
Saznajte višeNiko srećniji od njega: Nikola Rokvić danas ženi brata, porodica na okupu
Brat Nikole Rokvića danas se oženio
25/04/2025
Saznajte više