Paramount Network, Network Entertainment i producent Derik Marej zajedno će raditi na dokumentarnom filmu o životu i smrti glumca Pola Vokera.
Deadline.com piše da će film režirati Adrian Buitenhuis, režiser koji je sa Marejem radio na filmu o Hitu Ledžeru.
Dokumentarno ostvarenje o tragično preminulom glumcu nosiće naziv "I Am Paul Walker", a u njemu će biti prikazani delovi njegove biografije, intervjui sa njegovim najboljim prijateljima, a film će se ujedno baviti i njegovom blistavom karijerom i privatnim strastima - kao što su svetski okeani, i humanitarni rad na Haitiju nakon stravičnih zemljotresa, prenosi N1.
Više detalja biće otkriveno u mesecima koji slede.
Pol Voker preminuo je 2013. godine, nakon saobraćajne nesreće, u 40. godini života.
Network Entertainment će tako, nakon biografskih dokumentaraca o Ledžeru, JFK-ju, Muhamedu Aliju, Brus Liju u filmografiju dodati i dokumentarac o jednom od omiljenijih glumaca novije generacije, koji je publici najpoznatiji po franšizi Fast and furious (Paklene ulice).
Pročitajte još
Sin Milana Kalinića sa 13 godina napravio životni izbor, odluka je konačna, suze radosnice
Sin Milana Kalinića ispunio ocu najveću želju
22/04/2025
Saznajte višeImao je 128 kg, nije mogao pertle da veže: Dijeta Ace Sofronijevića skida 40 kilograma kao od šale
Aca Sofronijević nekada je imao 45 kilograma više
22/04/2025
Saznajte višeOglasio se Željko Samardžić, ostao je i bez njega: Dragi, Acika...
Željko Samardžić se oprostio od dragog prijatelja
22/04/2025
Saznajte višeSin Anđele Jovanović i Mihaila Dudaša prvi put u javnosti, kamera ga obožava
Sin Anđele Jovanović i Mihaila Dudaša, Luka, prvi put u javnosti
21/04/2025
Saznajte višeSeverina proslavila 53. rođendan, ovakvu čestitku niko nije očekivao
Severina je proslavila 53. rođendan na neobičan način
21/04/2025
Saznajte višeTom Kruz ima novu devojku, 26 godina je mlađa i planetarno popularna
Nova devojka Toma Kruza je ona
21/04/2025
Saznajte više