Bivši britanski fudbaler Dejvid Bekam lansiraće 1. februara svoje proizvode za mušku kozmetiku pod nazivom "Haus 99" (House 99) u Velikoj Britaniji.
Bekamovi proizvodi za mušku kozmetiku - sredstva za brijanje, lice, telo, tetovaže i kosu, počeće 1. februara ekskluzivno da se prodaju u radnjama "Harvi Nikols" u Velikoj Britaniji, a od 1. marta i u ostalim britanskim radnjama, kao i u 19 zemalja širom sveta, javila je agencija AP.
Bivši fudbaler je novinarima u Njujorku rekao da se odlučio da u brend stavi broj 99, jer je 1999. bila odlučujuća godina za njega, kao sportisti, a i zbog rođenja njegovog prvog sina Bruklina.
Pročitajte još
Dejan Stanković stigao na Marakanu, od danas je ovo njegov novi posao, rekao zbogom Rusiji
Dejan Stanković ponovo trener Crvene zvezde
22/12/2025
Saznajte višeTri godine tuge teške kao olovo: Na današnji dan preminuo je Marinin i Futin sin
Godišnjica smrti Milana Laće Radulovića
22/12/2025
Saznajte višeSvi pričaju o Bekamovima: Da li su Dejvid i Viktorija “otpratili” sina Bruklina ili on njih?
Porodica Bekam u sukobu sa Bruklinom
22/12/2025
Saznajte višeBojan Marović žrtva prevare: Krivična prijava je podneta
Bojan Marović žrtva prevare
22/12/2025
Saznajte višeĆerka Ane Sević napunila 5 godina: Slavljenica kao med, a torta je posebna priča
Ćerka Ane Sević napunila 5 godina
22/12/2025
Saznajte višeSuzana Mančić za HELLO!: Ja ću biti nana, moliću lepo!
Suzana Mančić sumira 2025. godinu
21/12/2025
Saznajte više