Ana Sević i Danijel Nedeljković već nekoliko godina uživaju u skladnom odnosu. Kao kruna velike ljubavi na svet je prošle godine stigla ćerkica Sena, koja je dodatno učvrstila njihov odnos, a u dom poznatog para unela neizmernu sreću.
Pročitajte: Zagrljaj koji rešava svaki problem - Ana Sević raznežila sve!
Ata Images
Ana ne krije koliko je srećna pored Danijela pa neretko ističe da je on u njen život ušao u pravom trenutku iako su se godinama poznavali. Poznata pevačica posvećena je majka koja ne želi da propusti nijedan trenutak odrastanja njenih mezimica Lorene i Sene.
Juče je za porodicu Nedeljković bio poseban dan. Naime, Danijel je proslavio 42. rođendan, pa su mu Ana i devojčice priredile nezaboravno iznenađenje. Čitav stan bio je ispunjen balonima, a za slavljenika je napravljena i posebna torta na kojoj je pisalo: "Zvanično najbolji tata na svetu".
Pročitajte: Ana Sević i Danijel Nedeljković kupuju porodičnu kuću - Pevačica želi baš ovu vilu
Instagram printscreen
Ana se svom izabraniku emotivnim rečima obratila i preko "Instagrama":
- Jedna manje i najmanje 58 da budemo zajedno. Mi smo najsrećnije dame na celom svetu, volimo te više od svega, ti si naš oslonac, najbolji otac i najbolji partner ikada. Srećan rođendan, ljubavi - napisala je Ana u opisu fotografije na kojoj je sa Danijelom i ćerkama.
Pročitajte: Ana Sević i Danijel Nedeljković spremni na veliki korak
Ana i Danijel su krajem 2020. godine dobili Senu, a pevačica je nekoliko puta istakla da bi želela što više dece, ali da uživa u svakom trenutku i ne razmišlja o tome kada će šta doći na red. Verujemo da će nas poznati par ubrzo obradovati lepim vestima.
Slične Vesti
Najveća želja se ostvarila: Ana Sević podelila najlepše vesti (foto)
Zaprošena Ana Sević ‒ pevačica na korak od sudbonosnog „da“
08/06/2021
Saznajte višePevačica Ana Sević pamtiće prethodnu godinu po najlepšem poklonu, ćerkici Seni koja sada ima puna tri meseca. Ana i njen verenik Daniel željno su iščekivali naslednicu u jeku pandemije korona virusa, a Sevićeva se posle dužeg vremena obratila svim pratiocima na Instagramu i porazgovarala sa njima.
15/03/2021
Saznajte višePročitajte još
Suzana Mančić za HELLO!: Ja ću biti nana, moliću lepo!
Suzana Mančić sumira 2025. godinu
21/12/2025
Saznajte višeSunce, palme i okean: Zimovanje Marije Šerifović može da počne
Marija Šerifović otputovala na Bali
21/12/2025
Saznajte višeRođena sestra Džordža Klunija izgubila bitku sa rakom: Bila je moj heroj!
Preminula sestra Džordža Klunija
21/12/2025
Saznajte višeNiko srećniji od roditelja: Bilja i Aca danas primaju čestitke, sin jedinac podelio najlepšu vest
Sin Biljane Jevtić i Ace Ilića diplomirao
21/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)