Majka Dejvida Bekama oduševila na gala večeri
U Velikoj Britaniji od 2017. godine dodeljuju se visoka priznanja doktorima, medicinskim sestrama, hirurzima, volonterima i ostalim zdravstvenim radnicima („National Health Service“). U mesecima iza nas, otkako traje pandemija, ovi heroji najviše su se istakli. Zbog toga je ovogodišnja ceremonija „Who Cares Wins awards“, koju u Londonu organizuje list „The Sun“, bila poseban događaj na kojem se, osim nagrađenih, pojavilo i mnogo poznatih lica.
Getty Images
Među prvima su stigli premijer Boris Džonson i princ Vilijam, koji je sa Kejt Midlton pokrovitelj fondacije „NHS Charity Together“.
Pročitajte: Sin Borisa Džonsona ukrao šou na Samitu G7 - Vilfred je isti tata (foto)
Getty Images
Rok zvezda Rod Stjuart došao je sa suprugom Peni, dok je slavni fudbaler Dejvid Bekam poveo mamu Sandru. Elegantna gospođa bila je zvezda ove gala večeri.
Pročitajte: Bekamovi doneli odluku zbog koje im mnogi zavide
Getty Images
Getty Images
Slične Vesti
Skandal trese Britaniju: Vilijam i Kejt odbili da dođu na venčanje Bekamovog sina
Venčanje Bekamovih bez Vilijama i Kejt
11/04/2022
Saznajte višePročitajte još
Suzana Mančić za HELLO!: Ja ću biti nana, moliću lepo!
Suzana Mančić sumira 2025. godinu
21/12/2025
Saznajte višeSunce, palme i okean: Zimovanje Marije Šerifović može da počne
Marija Šerifović otputovala na Bali
21/12/2025
Saznajte višeRođena sestra Džordža Klunija izgubila bitku sa rakom: Bila je moj heroj!
Preminula sestra Džordža Klunija
21/12/2025
Saznajte višeNiko srećniji od roditelja: Bilja i Aca danas primaju čestitke, sin jedinac podelio najlepšu vest
Sin Biljane Jevtić i Ace Ilića diplomirao
21/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)