Milena Ivanović i Igor Jurić u prvoj zajedničkoj šetnji posle venčanja
Pre mesec dana kao bomba odjeknula je vest da su Milena Ivanović i Igor Jurić u vezi. Nedugo zatim svi mediji preneli su da je poznati par stao i na ludi kamen.
- Pitajte Milenu da li smo u vezi - samo je kratko za medije rekao Jurić, ali najnovije Svet fotografije otkrivaju pravu istinu.
Pročitajte: Venčali se Milena Popović i Igor Jurić?! Udovicu Olivera Ivanovića odao prsten! (foto)

Privatna Arhiva
Milena i Igor su danas u popodnevnim časovima opušteno šetali novosadskim tržnim centrom, a društvo su im pravili Jurićeva ćerka Saška i Ivanovićkin sin Bogdan.

Svet
S obzirom na to da su bili u društvu svojih potomaka jasno je da su deca koju imaju iz prethodnih brakova odlično prihvatila njihovu ljubav.

Svet
Slične Vesti
Pročitajte još
Anastasija Ražnatović potpuno slomljena zbog tragedije, jedva izustila ovo
Tragedija u Makedoniji potresla je čitav region
16/03/2025
Saznajte višeDokumenta ne lažu: Ovo je Bobin prvenac Branislav, danas ima 39 godina
Tajna Bobe Živojinovića o prvom sinu otkrivena
16/03/2025
Saznajte višePreminuo je ubrzo nakon venčanja, bio je najveća ljubav Zlate Numanagić
Suprug Zlate Numanagić umro je ubrzo nakon venčanja
16/03/2025
Saznajte višeJovana Pajić bila u diskoteci gde je nastradalo 50 osoba: Duboko sam potresena
Jovana Pajić oglasila se povom tragedije u diskoteci
16/03/2025
Saznajte višeEva Longorija napunila 50! Slavilo se do zore
Eva Longorija proslavila je 50. rođendan u Majamiju
16/03/2025
Saznajte višeVeljko Piljikić konačno u javnosti, imidž potpuno transformisan, kakva promena
Suprug Seke Aleksić posle dugo vremena u javnosti
16/03/2025
Saznajte više
Komentari (7)
Sve čestitke, uvek se radujem tudjoj sreći, nek ih sreća prati u daljem životu, zaslužili su, posle toliko bolova, koje će svakako nositi u srcu dok su živi. Lepi su, mladi i zaslužuju svaku podršku
Neka vam je sa srećom i da dugo traje. Uživajte i volite se . Posle svega što ste preživeli bi ste to zaslužili SREĆNO SREĆNO
Mileni i Igoru želim sreću u braku ili vezi. Uživajte, a zli jezici će uvek pričati.
Nek im je mirno more posle muka koje su prosli. Bez obzira sto je prihvatila uhleblje u drzavnoj sluzbi ipak je pokazala cvrstinu kad je napustila skup gde je dosao covek koji je verovatno umesan u njenu nesrecu.
Ostavite ljude na miru! Dovoljno su prosli kroz lose stvari....Svako ima pravo da pronadje svoju srecu!
Lepa vest. Neka im je sećno.
Nova vrsta u Srbiji tragedija-profiteri.