Na sredini projekta “Zvezde pevaju zvezde Ex Yu” – jedan duet Ivana Peters i David Temelkov, gost iz Makedonije, koji polako gradi karijeru i u Srbiji. Zahvaljujući obradi mega hita “Godinama”, Dina Merlina i Ivane Banfić, tek će sad postati poznat srpskoj publici.
Zanimljivo je da su se Ivana i David upoznali baš zbog ovog projekta Radija S.
- Nisam znala da je David odličan pevač. Ima posebnu emociju, ne treba mu dodavati nikave efekte na vokal u produkciji, stvarno je emotivan - rekla je Ivana u jutarnjem program Radija S I dodala:
Pročitajte: Ana Stanić i Ivana Peters iz dnevne sobe - Akustični koncert samo na YOUBOXU
View this post on Instagram
David je takođe bio oduševljen:
- Kad su mi rekli da treba da radim sa Ivanom, nadao sam se samo da se neće otkazati. Iako smo se videli prvi put na snimanju pesme, bilo mi je zadovoljstvo da taj dan provedem sa Ivanom i ekipom sa Radija S – izjavio je David gostujući na Radiju S
Ivani je hit “Godinama” ostao vrlo upečatljiv iz tog perioda:
- Ne slušam mnogo domaću muziku ali ima pesama koje jednostavno znaš i koje ti ostanu zauvek urezane. Od gomile pesama uvek ispliva nešto što je drugačije i posebno. “Godinama” je dobra pesma, nema tu veze ni produkcija, ni aranžman, ni ritam. Bitno je da je sama pesma kad odsviraš uz klavir ili gitaru dobra, ta pesma mora da ostane i zaživi – rekla je Ivana
U nastavku projekta Radija S “Zvezde pevaju zvezde” čekaju nas još obrade Ilme Karahmet i Tijane Dapčević.
Pročitajte još
Suzana Mančić za HELLO!: Ja ću biti nana, moliću lepo!
Suzana Mančić sumira 2025. godinu
21/12/2025
Saznajte višeSunce, palme i okean: Zimovanje Marije Šerifović može da počne
Marija Šerifović otputovala na Bali
21/12/2025
Saznajte višeRođena sestra Džordža Klunija izgubila bitku sa rakom: Bila je moj heroj!
Preminula sestra Džordža Klunija
21/12/2025
Saznajte višeNiko srećniji od roditelja: Bilja i Aca danas primaju čestitke, sin jedinac podelio najlepšu vest
Sin Biljane Jevtić i Ace Ilića diplomirao
21/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)