Sahranjen Ćiro Blažević
Iako nije voleo da priča o privatnom životu, legendarni Miroslav Ćiro Blažević, koji nas je napustio 8. februara, a sahranjen je juče u Zagrebu, jednom prilikom je za hrvatske medije otkrio da sa ćerkom Barbarom nije bio u najboljim odnosima. Mnogi su se zapitali da li će ona zajedno sa sestrom Katarinom, bratom Miroslavom i majkom Zdenkom ispratiti oca na poslednje putovanje.
Pročitajte: Tužne slike sa Novog groblja - Branka Veselinović sahranjena bez govora i lovora FOTO
Profimedia
‒ Borim se i dalje, stanje mi je jako teško, ali treba verovati. Već godinu i tri meseca imam rak, a od tada moje kćeri nisu pitale kako si, tata? Slobodno napiši to ‒ otkrio je legendarni trener u jednom od poslednjih intervjua.
Uprkos navodnim nesuglasicama, Barbara je prisustvovala sahrani oca i zajedno sa sestrom i bratom pružila utehu majci Zdenki koja se teško nosi sa gubitkom.
Slične Vesti
Porodica ratuje za nasledstvo: Ćerka Ćire Blaževića tuži majku i brata
Ćerka Ćire Blažević tuži majku i brata
19/01/2024
Saznajte višePročitajte još
Suzana Mančić za HELLO!: Ja ću biti nana, moliću lepo!
Suzana Mančić sumira 2025. godinu
21/12/2025
Saznajte višeSunce, palme i okean: Zimovanje Marije Šerifović može da počne
Marija Šerifović otputovala na Bali
21/12/2025
Saznajte višeRođena sestra Džordža Klunija izgubila bitku sa rakom: Bila je moj heroj!
Preminula sestra Džordža Klunija
21/12/2025
Saznajte višeNiko srećniji od roditelja: Bilja i Aca danas primaju čestitke, sin jedinac podelio najlepšu vest
Sin Biljane Jevtić i Ace Ilića diplomirao
21/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)