Pevačica Slađana Dragaš, poznatija kao Slađa Alegro, živi svoju bajku sa suprugom Zoranom i ćerkicom Milom, koja izrasta u prelepu devojčicu. Pevačica se trudi da njenoj naslednici ništa ne nedostaje, ali ne želi ni da preteruje. Kako je kao dete živela veoma skromno, a ponekad i veoma siromašno, Slađa želi da Milu nauči pravim vrednostima i da ceni sve što ima.
Pročitajte: Seka Aleksić i Slađa Alegro su prijateljice i divne mame, ove fotografije to i dokazuju!
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
Malo je poznato da je Slađa Alegro odrastala sa babom i dedom, jer su joj roditelji dosta radili, a sada se prisetila svog detinjstva. Ona je istakla da je za detinjsvo vežu samo lepo uspomene, ali priznala je i da bilo teških perioda kada nisu imali za hranu.
- Imala sam prelepo detinjstvo. Nije nam tada falilo ni ako nemamo nove patike, ni ako nemamo nov ranac. Bilo je trenutaka kada nismo imali. Kada je bila godina bombardovanja, jedva je bilo da se jede, iskreno. Dešavalo se da hleb bude po pet, šest, sedam dana. Ali nikada nisam bila ljuta što nema, nikada nisam zamerala njima što nema. Tad je sve bilo u redu, drugačije se živelo. Nisu nam bile važne materijalne stvari, nego smo živeli od ljubavi, od igre, pesme - rekla je iskreno pevačica gostujući u emisiji "Premijera - vikend Specijal" i dodala:
- To me je naučilo, kao i sada s ovom situacijom od kako krenula korona, da može da se živi sa manje novca.
Pročitajte: Ništa joj više ne treba - Slađa Alegro ima samo jednu želju
Pročitajte još
Legendo mog detinjstva, drži se! Senad Bašić bije najtežu bitku
Senad Bašić povukao se iz javnosti, bolest je sve promenila
27/03/2025
Saznajte višeImala je 120 kg i pakao od života, a onda je Jelena Dokić doživela čudo
Transformacija Jelene Dokić zbog koje je skinula 50 kilograma
27/03/2025
Saznajte višeVesna Trivalić kakvu ne znamo, omiljena glumica u provodu sa drugaricama
Vesnu Trivalić u ovom izdanju nismo viđali
27/03/2025
Saznajte višeĐorđe Đoković ne želi više da ćuti, dosta mu je: Pričaju kako živim od Novakovog novca...
Brat Novaka Đokovića, Đorđe, ima privatan biznis
26/03/2025
Saznajte višeNe zna se koja je lepša: Tamara, Anja, Nina, Jelisaveta, glumice sa osmehom pozdravile publiku
Jelisaveta Orašanin sa kolegama sa klase na fotografiji
26/03/2025
Saznajte više
Komentari (0)