Sahrana Žarka Lauševića u Beogradu
Vest da je Žarko Laušević izgubio bitku sa opakom bolešću rastužila je umetnički svet, brojne poštovaoce, ceo region. Teško je poverovati, a još teže oprostiti se od slavnog glumca koji je svojim likom i delom još za života ostavio neizbrisiv trag.

Vesna Lalić
S obzirom na činjenicu da je Žarko mnogo godina proveo u Sjedinjenim Državama, mogla su se ovih dana čuti razna nagađanja gde će se nalaziti njegova večna kuća. No, dileme više nema.
Pročitajte: Dirljiva fotografija najmlađe ćerke Žarka Lauševića - Koliko samo liči na oca!
Ispraćaj i kremacija biće obavljeni na Novom groblju u Beogradu, u ponedeljak, s početkom u 14 časova, potvrdila je za novinsku agenciju u ime porodice Žarkova supruga Anita Laušević.

Vladimir Radojičić
Podsetimo, slavni glumac preminuo je 15. novembra na klinici „Bežanijska kosa“, u 63. godini. Poslednji put u javnosti se pojavio pre nešto više od mesec dana na premijeri filma „Heroji Halijarda“. Bio je to, simbolično, i njegov oproštaj od publike.
Slične Vesti
Pročitajte još
Aleksa Perović progovorio o ljubavi sa lepom Isidorom: Pomogla mi je...
Aleksa Perović u junu će dobiti treće dete
25/04/2025
Saznajte višeBila je Armanijeva muza i najuspešnija srpska manekenka: Gde je danas Ivana Stanković?
Manekenka Ivana Stanković nekad i sad
25/04/2025
Saznajte višeNiko srećniji od njega: Nikola Rokvić danas ženi brata, porodica na okupu
Brat Nikole Rokvića danas se oženio
25/04/2025
Saznajte višeSlavimo lidere promena: Održana svečana dodela Diplomacy & Commerce nagrada za 2025. godinu
U prelepom ambijentu Jugoslovenske kinoteke u Beogradu proslavljen je 9. rođendan Diplomacy & Commerce magazina
25/04/2025
Saznajte višeDuet sa koleginicom? Ni sa jednom više! Dženan jasan: Nije se udostojila ni da mi odgovori
Dženan Lončarević više neće snimiti duet sa koleginicom
25/04/2025
Saznajte više
Komentari (0)