Anastasija Ražnatović i Nemanja Gudelj devet meseci posle crkvenog venčanja rekli su „da” i pred matičarem.

Instagram/raznatovicanastasija
Svečani čin je obavljen u tajnosti, u porodićnoj kući Ražnatovića na Senjaku, a ceremoniji je prisustvovao samo najuži krug porodice i prijatelja.
Pročitajte: Zet neće kod tašte? Onolika vila na Dedinju, a Anastasija i Nemanja prespavali sinoć OVDE
Dan nakon svadbe, kada su se emocije malo stišale, članovi porodice Ražnatović počeli su da objavljuju fotografije i snimke sa slavlja.
Anastasija Ražnatović, koja je blistala u predivnoj haljini boje šampanjca, podelila je na svom Instagramu snimak trenutka kada baca bidermajer.

Buket cveća koji je poleteo preko ramena mlade čekalo je nekoliko neudatih dama, među kojima je bila i Ceca Ražnatović.
Iako je pokušala da uhvati bidermajer koji je krenuo u njenom pravcu, folk zvezda u tome nije uspela. Preduhitrila ju je gospođa koja je stajala tik kraj nje

Reč je o Jevrosimi Rodić, baki Bogdane Ražnatović, koja je uprkos poodmaklim godinama veoma vitalna.
Majka Bogdaninog oca Bogdana, osim tri unuke, ima i pet praunuka, a po svemu sudeći puna je duha i volje za životom.

Veruje se i da ako bidermajer padne na pod, odnosno ako ga ne uhvati nijedna udavača, mladenci neće imati sreće u braku.
Ali, dobro je poznato i verovanje da će dama koja uhvati venčani buket sledeća stati pred oltar.
Dakle, biće još slavlja kod Rodića i Ražnatovića.
Slične Vesti
Pročitajte još
Po ovoj pevačici je Manuela Bijelić dobila ime
Manuela Bijelić je ovako dobila ime
14/03/2025
Saznajte višeSanda Rašković Ivić promovisala autobiografsku knjigu, unuci u prvom redu, Matija Bećković u suzama
Sanda Rašković Ivić promovisala knjigu "Život ide dalje"
14/03/2025
Saznajte višePre samo 6 meseci Bule je bio najsrećniji otac, sada njegove Aleksandre više nema
Ćerka Buleta Goncića bolovala je duge dve godine
14/03/2025
Saznajte višePrelepa Aleksandra: Preminula ćerka Buleta Goncića u 27. godini
Ćerka Buleta Goncića preminula u 27. godini
14/03/2025
Saznajte višeGoca sa knedlom u grlu: Una Šabanu stalno pali sveću u crkvi, najviše liči na njega
Unuka Šabana Šaulića dedi uvek pali sveću u crkvi
14/03/2025
Saznajte više
Komentari (2)
A od kad babe cwkaju da uvate buket !?
CECA hvata buket, tajno vencanje u CECINOJ kuci, veljkova mlada u CECINOJ vencanici...pa zeno ok uvalila si je, ostavi ih vise da zive svoje zivote, ne petljaj se svugde, vidis da beze od tebe