Bogatstvo Jelene Kalreuše i Duška Tošića je podeljeno
Nakon 16 godina ne tako skladnog braka, Jelena Kareluša i Duško Tošić sporazumno su se razveli.
Popo diva je juče objavila fotografije na kojima su se našli papiri za prekit svakog odnosa sa dosadašnjim mužem koji se nije pojavio na potpisivanju istih, već je punomoćje dao svojim advokatima, sa kojima je Jelena bila u kontaktu tokom celog mukotrpnog procesa.
Jelena je, između ostalog, u Instagram objavi otkrila kome će pripasti starateljstvo nad decom, kao i imovina.
Antonio Ahel/ATA Images
- Zbog raznoraznih medijskih i društvenih nagađanja, dodaću da se sva zajednička imovina (stečena u braku) vodi na našu decu, Atinu i Niku.
Staratelj naše dece sam ja. Druga strana nije imala drugačiji predlog - napisala je Karleuša i tome otkrila da najveće blago koje su stekli zajedno - predivne ćerke pripadaju njoj.
Pevačica je dodala i da ne želi više da ima bilo kakve veze sa prethodnim životom, osim ako nije reč o pitanju života i smrti.
Pročitajte: Kome idu milioni a kome luksuzne nekretnine? Ovako je podeljena imovina Jelene i Duška
- Muž je onaj koji pored žene stoji onako kako se na potpisivanju bračnog ugovora kaže-i u dobru i u zlu… a mene je život, nažalost ili na sreću, 'nagradio' snagom da kroz sve probleme, uspone i padove, kroz more zla, suza i loših ljudi svih proteklih godina… idem sama - napisala je Jelena.
Ubrzo se oglasio i Duško Tošić koji je izneo nešto drugačije informacije nego što je to bilo pre nekoliko meseci, kada su supružnici javno iznosili prljav veš.
- Nakon 16 godina braka sporazumno sam se razveo od majke moje dece Jelene.
Sporazum je sastavljen obostrano i na zadovoljstvo svih, a najviše se odnosilo na budućnost naše dece što je nama najbitnije.
Antonio Ahel/ATA Images
Sva naša zajednička nepokretna imovina pripašće našim ćerkama Niki i Atini. Takođe, svaka obaveza mene kao oca i muške figure se podrazumeva.
Meni je najbitnija stavka bila da mogu da provodim vreme sa našom decom kad god poželim i kad god sam u prilici.
Što se tiče mog i Jeleninog odnosa, normalno je kada se razvod dešava da postoje i ljutnje i varnice, ali ja se nadam da će i to prestati jednog dana. Smatram da je Jelena dobra majka i dobar drug i voleo bih da ostanemo prijatelji i imamo dobar odnos zbog naše dece.
Jeleni želim sve najbolje i uvek ću biti tu za majku svoje dece, kao i za svoju decu. Sve ružne stvari treba da ostanu iza nas i da jedino naša deca budu centar našeg sveta, kao što jesu.
Veliki pozdrav, Duško - piše u saopštenju koje je objavio Duško Tošić na Instagramu.

Slične Vesti
Pročitajte još
Posle 37 godina, Snežana Stojković priznala istinu o svom braku: Nije bilo moguće
Brak Dragana Stojkovića Piksija s pravom slovi za jedan od najstabilnijih na javnoj sceni
27/03/2025
Saznajte višeNe zna se ko je majka, a ko ćerka: Nela i Marta Mihailović u boemskom izlasku
Ćerka Nele Mihailović i Vladimira Petričevića, Marta, aktivna je na društvenim mrežama
27/03/2025
Saznajte višeSinovi fudbaleri, ćerka teniserka, a on? Ovim ozbiljnim poslom bavi se Nebojša Gudelj
Otac Nemanje Gudelja ima veoma ozbiljan posao
27/03/2025
Saznajte višePriredila im hladan tuš, Marija Šerifović zgrabila kofere i napustila Srbiju
Marija Šerifović otputovala iz Srbije iznenada
27/03/2025
Saznajte višeGodinu dana posle razvoda Dragana se prvi put obratila Toniju: Ti si…
Dragana Mirković razvod je uspešno prebrodila
27/03/2025
Saznajte višeEmotivne reči ćerke Mikija Jevremovića rasplakale sve, na rođendan mu poručila jedno
Ćerka Mikija Jevremovića o njemu govori sa puno ljubavi
27/03/2025
Saznajte više
Komentari (0)