Veljko i Bogdana Ražnatović, nakon rođenja sina, najverovatnije će promeniti mesto boravka i porodični život nastaviti na Kipru
Nakon što postanu roditelji, Veljko i Bogdana napustiće Beograd i sa svojim tek rođenim sinom preseliće se na Kipar. Naslednik se očekuje početkom juna, a nakon rođenja sina Željka, Ražnatovići pakuju kofere i novi život započinju daleko od očiju javnosti.
- Veljko i Bogdana su odlučili da se presele na Kipar nakon što se ona porodi. Zapravo to je bila njegova ideja, a ona se složila. Tamo imaju veliku kuću i ništa im neće faliti, živeće na relaciji Kipar – Beograd - kaže za "Svet" izvor blizak porodici i dodaje:
- Veljko smatra da je tamo mnogo pogoodnija klima za dete, ne želi nikakva uznemiravanja, ovde gde god krene s detetom neko će da ga slika, gleda, prati. Jednostavno smatra da Bogdana i dete treba da uživaju u potpunoj slobodi. Naravno imaće pomoć. Veljko i Bogdana povešće sa sobom ženu koja će biti zadužena za kuću, i jednu koja će Bogdani pomagati oko deteta. Mada ona je žena zmaj, njoj pomoć ni ne treba, ona je prava domaćica.
Veljko Ražnatović strahuje za suprugu i sina
Veljko i Bogdana - sve je premno za rođenje sina
Zaljubljeni bračni par odlučio je da se Bogdana porodi u Beogradu, jer je veoma zadovoljna svojim lekarom.
- Veljko i Bogdana odlučili su da se ona u Beogradu, jer ovde i vodi čitavu trudnoću kod najboljih doktora. Biće u Beogradu dok beba ne napuni mesec dana, a onda odlaze. Sada treba da renoviraju kuću tamo i spreme sobu za bebu, ovde su to već učinili. Kad dođu u Beograd imaće sve za Željka, isto kao i na Kipru. Tamo imaju veliko dvorište, bazen, ma uživaće, pogotovu što dolazi leto. Veljko je odlučio da u prvih par zapostavi svoje poslovne obaveze i maksimano se posveti porodici, ne želi da propusti nijedan bitan trenutak u Željkovom odrastanju - navodi izvor.

Veljko i Bogdana se sele - Ceca pokušala da ih odgovori
Ali ovu njihovu odluku Ceca Ražnatović i nije baš primila sa oduševljenjem.
- Ceca je pokušala sina da odgovori od ove ideje, ona je želela da joj unuk i snajka budu blizu, razumljivo je po prvi put postaje baba i mnogo se raduje tome. Ali razume zašto Veljko želi da napravi takav korak, ona je uvek tu da ga podrži – kaže za "Svet" izvor blizak porodici i zaključuje:
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
– Veljko smatra da treba da se osamostali i želi da živi sam sa ženom i detetom. Smatra da je na Kipru idealna klima, a najviše mu se sviđa što ih niko ne prepoznaje. Tako će imati svoju privatnost i slobodu. Bogdana je jako srećna zbog toga, jer će konačno moći da žive kao i sve druge porodice. Naravno vrata Cecine vile su im uvek otvorena, to će biti njihov drugi dom.
Slične Vesti
Pročitajte još
On je ubedljivo najpametniji srpski glumac, dokazi ne lažu
Najpametniji glumac u Srbiji i regionu je ovaj mladi umetnik
13/04/2025
Saznajte višeLjuba Bandović bio je u braku sa ovom poznatom umetnicom, razvod krili sedam godina
Brak Ljubomira Bandovića važio je za jedan od najstabilnijih, ipak dogodio se krah ljubavi
13/04/2025
Saznajte višeObožavaju ga i Aleksandra i Suzana: Posle Sašine smrti, ON je glavni u domu Popovića FOTO
Objava Aleksandre Popović mnoge je raznežila
13/04/2025
Saznajte višeOženio se Milan Vasić! Ona je zauvek zarobila njegovo srce FOTO
Oženio se Milan Vasić
13/04/2025
Saznajte višeKuhinja Nine Badrić u bojama mora, ni nalik na druge
Kuhinja Nine Badrić je plave boje
13/04/2025
Saznajte višeŠok odluka produkcije Zvezda Granda, emocije preplavile žiri
Statua Saše Popovića za pobednika takmičenja Zvezde Granda
13/04/2025
Saznajte više