Nekadašnja holivudska lepotica Heder Loklir (57), nakon burnog perioda života i brojnih ispada i napada kako na dečka, tako i na policajca i radnike Hitne pomoći, osuđena je na boravak u psihijatrijskoj bolnici.
Glumica je osuđena na boravak od 30 dana u ustanovi za mentalno zdravlje, a rok da se javi u ovu ustanovu je 6. septembar. Kako piše strana štampa, ukoliko se ovoga ne bude pridržavala sledi joj odlazak u zatvor i to na četiri meseca.
Određena joj je i zabrana komzumiranja alkohola, kao i lekova za koje nema recept.
Podsećamo, lepa Amanda iz popularne serije "Merlose Place", uhapšena je prošle godine, nakon što je policija primila poziv iz njene kuće i stigla na adresu. Ona se pijana opirala hapšenju, a zatim je nasrnula na uniformisano lice, kao i na medicinskog tehničara koji je pokušavao da je smesti na nosila.
Kako je tada brujala američka štampa, ovo nije bio prvi ispad slavne glumice, jer je hapšena i zbog napada na verenika i majku, kao i davljenja oca.
Pročitajte još
Tea Tairović udala se u četvrtak, nije jedina koja je ispoštovala taj običaj
Tea Tairović na venčanju ispoštovala stari narodni običaj
26/04/2025
Saznajte višeMirka Vasiljević: Od četvoro dece, samo je jedno na mene
Deca Mirke Vasiljević imaju ista interesovanja
26/04/2025
Saznajte višeSanji Kužet nije lako: Suprug i ja zaslužujemo orden, mesecima tako živimo
Sanja Kužet majka je tri sina različitog uzrasta
26/04/2025
Saznajte višeNajpoznatiji estradni blizanci imaju povod za slavlje: Jedan prima čestitke, drugi se ne oglašava
Rođendan Saše i Dejana Matića je na današnji dan
26/04/2025
Saznajte višeVratio se bivšoj i oženio je: On je bio dečko Slobode Mićalović, danas je na važnoj funkciji
Bivši dečko Slobode Mićalović danas je izuzetno poznat
26/04/2025
Saznajte višeNa dan premijere, Anja Mit doživela nezgodu u stanu, evo u kakvom je stanju
Anja Mit doživela nezgodu u stanu
26/04/2025
Saznajte više