Grupa Negativ se, posle pet godina pauze, na velika vrata vraća na muzičku scenu Srbije. Na Bir festu nastupaju po treći put, a poslednji put su na glavnoj bini svirali pre osam godina.
Ivana Peters važi za najbolji vokal na srpskoj muzičkoj sceni, a pesme Negativa su buntovne i nabijene energijom, koja će u petak, 16. avgusta, zapaliti Ušće.
- Dve decenije, to zvuči kao ogroman period, ali meni deluje kao da smo juče bili u malom podrumu i svirali dok je trajala vazdušna opasnost '99. Možda smo mogli bolje, možda više ili drugačije, ali smo bili iskreni u tome što smo svirali. Jedan od omiljenih festivala nam je baš Bir fest, koji okuplja ogromnu i vernu publiku. Ta energija će nam biti dodatni vetar u leđa da se ponovo srećemo s našim fanovima češće i da podelimo s njima neke nove pesme i stihove - kaže Ivana.
Pročitajte još
Suzana Mančić za HELLO!: Ja ću biti nana, moliću lepo!
Suzana Mančić sumira 2025. godinu
21/12/2025
Saznajte višeSunce, palme i okean: Zimovanje Marije Šerifović može da počne
Marija Šerifović otputovala na Bali
21/12/2025
Saznajte višeRođena sestra Džordža Klunija izgubila bitku sa rakom: Bila je moj heroj!
Preminula sestra Džordža Klunija
21/12/2025
Saznajte višeNiko srećniji od roditelja: Bilja i Aca danas primaju čestitke, sin jedinac podelio najlepšu vest
Sin Biljane Jevtić i Ace Ilića diplomirao
21/12/2025
Saznajte više
