I kao što se šuškalo prethodnih meseci, najpoznatiji brend donjeg rublja Victoria’s Secret definitivno prolazi kroz velike promene u poslovanju.
Veliki šok za sve bila je odluka da se prvi put za 24 godine postojanja, ove godine Victoria's Secret Show neće održati.
Brend se u poslednje vreme susreo sa sve više kritika, pre svega zbog isključivosti kada je u pitanju biranje novih "anđela".
Naime, pre godinu dana direktor marketinga brenda Victoria’s Secret, Ed Razek naišao je na kritike nakon što je za Vogue izjavio kako ne razmišljaju o uvođenju plus size manekenki, kao ni transrodnih modela.
Ali izgleda da je došlo do velikih promena!
Razek je, izgleda, promenio mišljenje jer je iz brenda doša vest o prvom transrodnom anđelu, Brazilki Valentini Sampaio (22).
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
Valentina je na Instagramu objavila fotografije sa snimanja, čime je potvrdila svoje novo radno mesto.
Manekenka je rođena kao dečak, ali već sa osam godina kod psihologa je shvatila da se oseća kao devojčica, piše portal gloria.hr. Kada je imala 12 godina, odlučila je da sebi da novo ime - Valentina.
Ona je javnosti već poznata, pa joj ovo nije prvi put da se pojavljuje kao transrodna manekenka.
To je učinila već 2017. godine kada je osvanula na naslovnoj strani magazina Vogue i to kao prvi transrodni model na naslovnici ovog časopisa, a nakon toga pojavila se i u ostalim izdanjima modne biblije.
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
Pročitajte još
Najudobnije cipele za najluđu noć: U njima možete plesati koliko god želite
Najudobnije cipele za najluđu noć
19/12/2025
Saznajte višeImate malu crnu haljinu u ormaru? Tamara Kalinić pokazuje kako da izgleda luksuzno
Tamara Kalinić pokazuje kako da izgleda luksuzno
18/12/2025
Saznajte višeModni duel Aleksandre Prijović i Aleksandre Radović, iste farmerke, dva potpuno različita stila
Modni duel Aleksandre Prijović i Aleksandre Radović, iste farmerke, potpuno drugačiji vajb
17/12/2025
Saznajte višeNovogodišnje haljine za plus sajz žene, kilogrami se tope u njima
Novogodišnje haljine za plus sajz žene, modeli koji osvajaju na prvi pogled
12/12/2025
Saznajte višePoznati modni dizajner Bata Spasojević večeras je u hotelu Hyatt Regency Belgrade predstavio domaćoj publici novu kolekciju "Follow Your Heart II"
10/12/2025
Saznajte više