Dok Novak nastavlja da ruši teniske rekorde na Rolan Garosu, Jelena Đoković oduševljava svojim modnim izdanjima.

Profimedia
Supruga najboljeg tenisera sveta ovoga puta pokazala je svu lepotu i moć sportske elelegancije.
Za šetnju po Parizu odabrala je uske farmerke, belu košulju i teget sako, preko kojeg je zavezala sivi džemper. Uz sve to obula je bele patike, a kosu vezala u visoki rep.
Mnogi bi se složili da je, kao i uvek, najupečatljiviji „detalj” na Jeleninim fotografijama osmeh koji nikoga ne ostavlja ravnodušnim.
Pročitajte: Predivno miriše, duže traje i ne iritira kožu - Jelena Đoković ne koristi parfeme, ovo je njena alternativa
„Iz Pariza s ljubavlju”, kratko je napisala Jelena Đoković u opisu slike sa Rolan Garosa i izazvala lavinu komplimenata, kako za izgled, tako i za otmen stajling.

Supruga Novaka Đokovića, koja će ovog meseca proslaviti 38. rođendan, ima liniju koja joj dozvoljava da obuče sve što poželi. Istovremeno, njen nepogrešiv modni odabir za mnoge dame je inspiracija koju treba slediti.
Iako su odevni komadi Jelene Đoković firmirani i nisu svima dostupni, sličan autfit može se iskombinovati i po prihvatljivim cenama.

Provereno modno pravilo „manje je više” i ovog puta je došlo do izražaja, a bela košulja, sako, farmerke i patike su komadi koje većina devojaka ima u svom garderoberu.
Jelenino izdanje dopalo se i Novaku koji je na Instagramu ostavio dva smajlija sa srcima u očima.
Slične Vesti
Pročitajte još
U bakinom ormanu ćete sigurno pronaći najtrendi jaknu za proleće 2025. godine
Prolećna jakna koju morate imati u ormanu
21/03/2025
Saznajte višeBalon jakna zaludela svet, najtraženiji Zara model
Balon jakne su trend za proleće 2025
18/03/2025
Saznajte višeČizme koje idu uz sve: Nina Badrić obožava ovaj model
Čizme Nine Badrić savršeno idu uz svaku kombinaciju
16/03/2025
Saznajte višeNeponovljiva elegancija Goce Šaulić, cipele su posebna priča
Cipele Gordane Šaulić ne izlaze iz mode
15/03/2025
Saznajte višeDonatela više nije na čelu Versaće imperije, ON je seo u njenu fotelju
Donatela Versaće rekla kraj!
14/03/2025
Saznajte višeSvedeno i efektno: Šarlin od Monaka dominira u odelu, ovakav kroj prikriva sve nedostatke
Šarlin od Monaka klasično odelo nosi uz biserne minđuše
13/03/2025
Saznajte više
Komentari (1)
Koliko je Novak nepretenciozan, toliko ona želi da ostavi utisak, ne znam na koga…