Hrvatska grupa "Novi fosili" prošle nedelje je na splitskom festivalu ljubavnom pesmom Rajka Dujmića "Ti si čudo" najavila skori izlazak novog albuma.
- Pesma je lepršava i govori o dvoje zaljubljenih ljudi - kazala je pevačica Sanja Doležal (48).
Sanja je za hrvatske medije kazala da će novi album izaći krajem godine. Iako se grupa ponovo okupila 2005. tek prošle godine su odlučili da snime novi album.
- To je prvi album nakon 20 godina. Radimo polako jer nam odgovara mirniji ritam - ističe Sanja, koja je s "Fosilima" i pesmom "Ja sam za ples" 1987. godine osvojila četvrto mesto na izboru za pesmu Evrovizije.
Slične Vesti
Pročitajte još
Preminuo osnivač benda "Novi fosili", Marinko Colnago
Preminuo osnivač benda "Novi fosili", Marinko Colnago
30/03/2025
Saznajte višeČeda Jovanović u novoj ulozi, snimak sve govori
Čeda Jovanović kuva za svaku pohvalu
30/03/2025
Saznajte višeDepresija zbog gubitka bila je prejaka, Rada Manojlović: Četiri meseca nisam mogla iz kreveta
Rada Manojlović o depresiji sa kojom se borila
30/03/2025
Saznajte višeDanijela Martinović iskreno: Nijedna karta za koncert nije bila prodata, konobari i ja
Karijera Danijele Martinović danas je stabilna
30/03/2025
Saznajte višeNemanja Stevanović sa suprugom i ćerkom napustio Srbiju, sada ovde živi: Oduvek sam to želeo!
Nemanja Stevanović napustio Srbiju, sada ovde živi
29/03/2025
Saznajte višeSofija Milošević i Luka Jović proslavili sinu Teodoru 3. rođendan, o tortama svi pričaju
Sofija Milošević proslavila sinu rođendan
29/03/2025
Saznajte više
Komentari (0)