Uprkos ogromnoj ljubavi koju oseća prema svom vereniku pevač Riki Martin kaže da venčana zvona za njih još uvek ne zvone, te da o braku sa verenikom Karlosom Gonzalesom u ovom trenutku ne razmišlja. Iako je zagovornik istopolnih brakova portorikanski pevač je na pitanje novinara kada će uploviti u bračne vode dao sledeći odgovor:
- U mojoj kući ne priča se o braku, rekao je tridesetosmogodišnji pevač po dolasku u Meksiko gde trenutno promoviše novi album „Muzika+Duša+Seks“. Neću da se ženim, zajedno smo tri godine i dobro nam je i ovako!
Na pitanje novinara kako će svoji sinovima Mateu i Valentinu objasniti kakva je zajednica u kojoj će živeti sa Karlosom, pevač kaže da trenutno nema potrebe da razmišlja o tome jer ima mnogo različitih porodica, a svoju decu naučiće da odbace sve razlike koje sabotiraju njihovo samopoštovanje.
Popularni Portorikanac naglasio je kako mu sve teže padaju rastanci od sinova kada krene na turneje i da ga grize savest, ali da mu je majka objasnila da nema razloga tako da razmišlja jer je to normalna pojava za posao kojim se bavi, kao i to da drugi očevi često moraju biti zbog posla razdvojeni od dece.
Slične Vesti
Pročitajte još
Sunovrat holivudske zvezde Mikija Rurka: Od Oskara do Velikog brata put je kratak
Miki Rurk učesnik rijalitija Veliki brat
09/04/2025
Saznajte višeDuško Tošić se načisto slomio, toliko sete u jednoj objavi: Gde sam ovaj stari ja? (video)
Duško Tošić se na Instagramu oglasio emotivnim snimkom
09/04/2025
Saznajte višeLoše vesti: Tanja Savić otkazala veliki koncert u Novom Sadu 12. aprila, ovo je razlog
Tanja Savić odložila koncert u Novom Sadu
09/04/2025
Saznajte višeNikola Peković odustao od svadbe, ONA je razlog
Nikola Peković po svoj prilici neće stati po drugi put pred matičara
09/04/2025
Saznajte višeZorica Brunclik ne zaboravlja siromaštvo, progovorila o gladnim danima
Ispovest Zorice Brunclik o teškim danima i siromaštvu
08/04/2025
Saznajte višeAnja Mit sa njom ima poseban odnos: Razgraničile smo do koje mere može da mi se meša u život
Otac Anje Mit u braku je sa poznatom pevačicom
08/04/2025
Saznajte više
Komentari (0)