Čarls i Kamila u kupaćem kao sav običan svet
Vikend za nama bio je u znaku krunisanja novog britanskog kralja. Čarls i njegova supruga seli su na presto i tom prilikom videli smo ih u svečanim odorama, ali u svakodnevnim situacijama oblače se, naravno, mnogo opuštenije.

Hugo Burnand
Čarlsa uglavnom viđamo u klasičnim odelima ili škotskoj nošnji, dok Kamila bira odeću u skladu sa svojim godinama, a to je obično elegantna i jednostavna haljina. No, kada su na odmoru, dopuštena su i drastično drugačija izdanja.
Pročitajte: Prst u oko okrutnom svekru - Evo šta je Megan zaista radila kad je Čarls postao kralj FOTO

Chris Jackson/Getty Images
Tako su na letovanju na Barbadosu snimljeni u tipično morskom stajlingu. Uostalom, uživali su na plaži, pod suncem, kupali su se... Čarls je odabrao šorts za kupanje sa cvetnim desenom i bio je, mora se priznati, prilično upadljiv, a njegova supruga odlučila se za jenodelni tamnoplavi kostim.

Profimedia
Slične Vesti
Pročitajte još
Princ Filip i princeza Danica upisali se u knjigu žalosti: Tuga ne zna za granice
Princ Filip i princeza Danica izrazili su duboko saosećanje sa porodicama preminulih
19/03/2025
Saznajte višeKraljica Ranija otvorila vrata luksuzne palate, majka četvoro dece prava je domaćica
Večera kraljice Ranije za uspešne mlade Jordance
14/03/2025
Saznajte višePrinceza od Velsa zablistala kao nikad pre! Svi gledaju u njenu haljinu
Kejt Midlton izgledala je elegantno i ovog puta
11/03/2025
Saznajte višeOvo je omiljeni parfem Kejt Midlton, sigurno ste ga isprobali
Omiljeni parfem Kejt Midlton stvoren za princezu
08/03/2025
Saznajte višeDanas nezamislivo: Princeza Dajana smela je da nosi samo štikle od 5 cm, ovo je razlog
Princeza Dajana nije mogla da nosi visoke štikle, ovo je razlog
07/03/2025
Saznajte višeKraljica Leticija haljinu zamenila odelom: Jednostavan komad u boji od koje mnogi zaziru
Kraljica Leticija u odelu crvene boje pokazala šta znači stil
28/02/2025
Saznajte više
Komentari (2)
Склањајте ове наказе из мог видокруга.
Ovi jesu nesto na K ali Krete...