Sandra Meljničenko, koja se proslavila kao pevačica grupe „Models” i kao uspešan model, nedavno je na luksuznoj jahti „A”, koju je na poklon dobila od supruga, ruskog biznismena Andreja, ugostila ekipu američkog izdanja magazina „Harpers Bazar”.
Nakon udaje Sandrin život u najmanju ruku liči na raskošnu bajku, a koliko uživa potvrdila je i za čuveni magazin. U razgovoru za „Harpers Bazar” Sandra je pričala o svom modnom stilu, ljubavi prema umetnosti, te otkrila da je aktivno učestvovala u opremanju velelepne jahte, vredne gotovo 300 miliona dolara, na kojoj Meljničenkovima zavide mnogi bogataši sveta.
„Harpers Bazar” više puta je svrstavao Sandru na listu najbolje odevenih žena sveta, te je ona za novembarsko izdanje ovog magazina uradila čitav editorijal u glamuroznim toaletama, ali i u opuštenijoj dnevnoj varijanti, fotografišući se, što na palubi svoje jahte, što u unutrašnjosti koja je bogato opremljena.
Izvor: Blic.rs
Slične Vesti
Pročitajte još
Đorđe Đoković ne želi više da ćuti, dosta mu je: Pričaju kako živim od Novakovog novca...
Brat Novaka Đokovića, Đorđe, ima privatan biznis
26/03/2025
Saznajte višeNe zna se koja je lepša: Tamara, Anja, Nina, Jelisaveta, glumice sa osmehom pozdravile publiku
Jelisaveta Orašanin sa kolegama sa klase na fotografiji
26/03/2025
Saznajte višeNovakov meč neizvestan, on se priprema na nesvakidašnji način, kakav je ovo trening?
Meč Novaka Đokovića neizvestan
26/03/2025
Saznajte višeDanijela Dimitrovska za HELLO! pozira sa sinom i otkriva da ne brine pre vremena o tinejdžerskom periodu koji mu predstoji, kao i da se trudi da ne bude opsesivna majka
26/03/2025
Saznajte višeUspela je da sakrije trudnoću i porođaj! Omiljena glumica iz Igre sudbine postala mama FOTO
Glumica iz Igre sudbine postala mama
26/03/2025
Saznajte više
Komentari (0)