Tamara, kćerka milijardera i vlasnika Formule 1 Bernija Eklstona našla se na meti ucenjivača koji preti da će otkriti određene detalje iz njenog života. Dvadesetsedmogodišnja Tamara primila je pismo u ponedeljak u kom je nepoznati pošiljalac upozorava da će otkriti detalje iz njenog privatnog života. Tamara koja živi u apartmanu od 45 miliona funti u Londonu, pozvala je policiju i već je bila na saslušanju sa detektivima. Prijatelj ćerke Bernija Eklstona čije se imanje procenjuje na 4,2 milijarde dolara, rekao je kako je pismo zaista uznemirujuće.
- Bila je užasnuta kada je primila pismo, bilo je zaista uznemirujuće. Imalo je dosta uvreda i tvrdi se da će neko ko je poznaje od ranije da ispriča određene detalje iz njenog života - rekao je neimenovani izvor blizak bogatašici.
- Primili smo žalbu na nedoličnu komunikaciju i pretnju o iznošenju privatnih informacija. Na osnovu svih navoda, ovaj slučaj će se tretirati kao ucena - rekao je izvor iz policije.
Izvor: Blic.rs
Slične Vesti
Pročitajte još
Posle 37 godina, Snežana Stojković priznala istinu o svom braku: Nije bilo moguće
Brak Dragana Stojkovića Piksija s pravom slovi za jedan od najstabilnijih na javnoj sceni
27/03/2025
Saznajte višeSinovi fudbaleri, ćerka teniserka, a on? Ovim ozbiljnim poslom bavi se Nebojša Gudelj
Otac Nemanje Gudelja ima veoma ozbiljan posao
27/03/2025
Saznajte višePriredila im hladan tuš, Marija Šerifović zgrabila kofere i napustila Srbiju
Marija Šerifović otputovala iz Srbije iznenada
27/03/2025
Saznajte višeGodinu dana posle razvoda Dragana se prvi put obratila Toniju: Ti si…
Dragana Mirković razvod je uspešno prebrodila
27/03/2025
Saznajte višeEmotivne reči ćerke Mikija Jevremovića rasplakale sve, na rođendan mu poručila jedno
Ćerka Mikija Jevremovića o njemu govori sa puno ljubavi
27/03/2025
Saznajte višeNe mogu da se pojavljujem zbog pola pesme: Vesnine reči neće se svideti njenom kolegi
Zašto Vesna Zmijanac nije došla na koncert Slavka Banjca
27/03/2025
Saznajte više
Komentari (0)