Irina Šajk pojavila se sa ogromnim dijamantskim prstenom na dodeli nagrade "Golden Boot" koja je uručena njenom dečku Kristijanu Ronaldu u Madridu.
U svom poznatom zavodljivom izdanju dvadesetpetogodišnja Ruskinja ovog puta nije privlačila pažnju samo izgledom već i skupocenim prstenom na levoj ruci, koji navodno vredi oko 100.000 funti.
Par nije komentarisao navode o venčanju, ali zato jesu njihovi prijatelji.
- Kristijano i Irina su dosta razgovarali o braku. Želeo je da uradi nešto veoma posebno i romantično, tako da je na Dan Zaljubljenih otputovao u Njujork i iznenadio Irinu. Zaprosio ju je i ona je pristala - rekao je prijatelj para koji je dodao da Ronaldova majka Doleores želi da se venčaju u fudbalerovoj kući u rodnoj Madeiri.
Pročitajte još
Rođena sestra Džordža Klunija izgubila bitku sa rakom: Bila je moj heroj!
Preminula sestra Džordža Klunija
21/12/2025
Saznajte višeNiko srećniji od roditelja: Bilja i Aca danas primaju čestitke, sin jedinac podelio najlepšu vest
Sin Biljane Jevtić i Ace Ilića diplomirao
21/12/2025
Saznajte višeUdala se Žizel Bundšen, intimno venčanje u porodičnom domu
Udala se Žizel Bundšen za dugogodišnjeg partnera
20/12/2025
Saznajte višeStrahinja Uhrin punoletan! Sanja Marinković objavila porodičnu fotografiju: Nas troje
Strahinja Uhrin proslavio punolestvo
20/12/2025
Saznajte višeSergej i Kristina Ćetković ovako slave krsnu slavu, niko ne sedi za stolom
Sergej i Kristina Ćetković slave Svetog Nikolu
20/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)