U nastavku kultne serije “Dosije X” njen tvorac Kris Karter uspeva da izbegne svaki suvišni teret iz prethodnih devet sezona i kompletnu prošlost legendarnih Moldera i Skali svodi na naraciju na početku prve sezone.
- Želeli smo da budemo dosledni protoku vremena i činjenici da su Skali i Molder imali svoje probleme - kaže on.
Prva epizoda prikazana je fanovima koji su posetili Comic Con, konvenciju stripa i zabave u Njujorku, dok će ostali moći da je gledaju od 24. januara na Fox televiziji.
U njoj se bivši partneri i ljubavnici ponovo udružuju zbog novog lika kog igra Džoel Mekhejl. Hemija među njima ostaje, iako su posle svih ovih godina potpuno drugačije ličnosti. Skali sada radi kao hirurg, dok Molder živi usamljeničkim životom u maloj kući u nedođiji.
Prva i šesta epizoda koje se tiču centralne priče "Dosijea X" - zavere na državnom novou o postojanju vanzemaljaca - biće prikazivane u dva dela, dok preostale četiri "pokrivaju" nezavisne slučajeve.
Pročitajte još
Aleksandra Vasković pravi najbolju rusku salatu, Bojan i deca je obožavaju
Recept Aleksandre Vasković idealan za porodičnu gozbu
22/04/2025
Saznajte višeUdobnost tokom ciklusa: Rešenja za menstruaciju bez nelagodnosti
Menstrualne gaćice i čašice rešenje za menstruaciju bez nelagodnosti
22/04/2025
Saznajte višeOvde stanuju stihovi: Zavirite u zlatiborsko utočište Ljubivoja Ršumovića
Kuća Ljubivoja Ršumovića na Zlatiboru je simbol pripadanja
21/04/2025
Saznajte višeUskrs kod Marića i Vesne obeležili raskoš, jaja i posebna poruka
Dom Vesne Radusinović i Milomira Marića danas izgleda ovako
20/04/2025
Saznajte višeIdealna praznična poslastica: Seka Aleksić bez ove torte ne može da zamisli Uskrs
Torta Seke Aleksić oduševila, ovaj recept morate isprobati
20/04/2025
Saznajte više
Komentari (0)