Nakon što je 2007. godine zauvek skinula krila Viktorijinih anđela, zanosna Žizel Bunšen ponovo je prošetala modnom pistom u zavodljivom donjem rublju, ali ovoga puta s vlastitim potpisom.
Jedna od najpoznatijih manekenki na svetu, koja je punih sedam godina mamila uzdahe noseći zavodljive kreacija modne kuće "Victoria's Secret", predstavila je prošle nedelje svoju liniju donjeg veša "Gisele Bundchen Intimates" koju je kreirala za brazilsku firmu "Hope".
Prošetavši pistom u modelima iz svoje kolekcije Žizel je još jednom pokazala svoje savršeno telo na kojem godine ne ostavljaju trag, te u potpunosti opravdala titulu najplaćenijeg modela na svetu.
Pročitajte još
Sin Anđele Jovanović i Mihaila Dudaša prvi put u javnosti, kamera ga obožava
Sin Anđele Jovanović i Mihaila Dudaša, Luka, prvi put u javnosti
21/04/2025
Saznajte višeSeverina proslavila 53. rođendan, ovakvu čestitku niko nije očekivao
Severina je proslavila 53. rođendan na neobičan način
21/04/2025
Saznajte višeTom Kruz ima novu devojku, 26 godina je mlađa i planetarno popularna
Nova devojka Toma Kruza je ona
21/04/2025
Saznajte višeDevojčica sa Plazme danas je udata, živi u Kikindi, svi je i dalje zovu Bambika, ovo je ONA
Aleksandra Nedošan je čuvena devojčica sa Plazma keksa
21/04/2025
Saznajte višeDok je Bastijan u Indoneziji, Ana sa Lukom, Leonom i Teom slavi Uskrs
Ana Ivanović razvod nije demantovala niti potvrdila
21/04/2025
Saznajte višeOvako je Vukan Vučić proslavio Uskrs, mama i tata mu ispunili najveću želju
Tamara Vučić Uskrs je proslavila u najboljem društvu
21/04/2025
Saznajte više
Komentari (0)