Poklon Dragane Mirković poželela bi svaka žena
Dragana Mirković važi za skromnu ženu koja materijalnim stvarima ne pridaje veliki značaj. Ipak, kao i većina pripadnica lepšeg pola ne može da ostane imuna na pažnju voljenog muškarca, u šta smo se uverili na njenom profilu na Instagramu.
Pročitajte: Velika ispovest Dragane Mirković - Zbog Tonija sam sve rizikovala, iz prelepe kuće otišla sam u pedeset kvadrata

Mirko Tabašević
Na popularnoj društvenoj mreži Dragana se pohvalila skupocenim poklonom koji je za Dan žena dobila od supruga Tonija Bijelića. Reč je o luksuznoj limuzini Mercedes-Maybach koja je oduševila veliku muzičku zvezdu.
Pročitajte: Daleko od očiju javnosti - Ovako je Dragana Mirković izgledala na venčanju sa Tonijem (foto)

Poklon Dragane Mirković oduševio je i ljubitelje dobrih automobila, a Toni je još jednom pokazao da ne žali para kada je njegova draga u pitanju.
Pročitajte: Od miliona prave milijarde - Dragana i Toni u Egiptu sklopili ugovor snova, evo o čemu je reč


Slične Vesti
Pročitajte još
Svi se brinu za njeno stanje: Prijatelj otkrio kako je Suzani posle Sašine smrti
Suzana Jovanović posle Sašine smrti traži utehu u deci
21/03/2025
Saznajte višeMomčilo Otašević deci je rekao najveću laž, nikad mu teže nije bilo
Momčilo Otašević o roditeljstvu neretko govori
21/03/2025
Saznajte višePrve fotografije sa venčanja! Marko i Melani blistaju, sve se odigralo daleko od Beča
Marko Bijelić sa devojkom na venčanju
21/03/2025
Saznajte višeBaš joj se ne da: Brena ponovo u problemu, hitno se oglasila
Lepa Brena odložila koncert u Zagrebu
21/03/2025
Saznajte višeTanja Savić slavi 40. rođendan, estrada stiže na gala žurku
Tanja Savić slavi 40. rođendan u beogradskom restoranu
20/03/2025
Saznajte višeČESTITAMO: Nevena Božović trudna, stiže druga beba!
Nevena Božović trudna drugi put
20/03/2025
Saznajte više
Komentari (2)
Baš lepo
Eee Srbin je to kad casti,casti